a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Usg tarczycy

Prestige Medical  >  Usg tarczycy

USG TARCZYCY

SZYBKIE TERMINY, WYNIK OD RĘKI

USG tarczycy to badanie diagnostyczne, które pozwala ocenić wielkość gruczołu tarczowego oraz stwierdzić w jego obrębie patologiczne zmiany ogniskowe (torbiele, guzki). W Prestige Medical badania USG wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy chirurgów oraz radiologów. Każdy Pacjent może liczyć na kompleksową pomoc.

 

PRESTIGEMED

Zaletą USG jest to, że pozwala na prowadzenie obserwacji w czasie rzeczywistym.

Najczęstszym wskazaniem do wykonania badania USG tarczycy jest nieprawidłowy poziom badania laboratoryjnego TSH lub powiększenie obwodu szyi, wyczuwalne zmiany w obrębie tarczycy. Jest badaniem uzupełniającym do badań hormonalnych.

Na podstawie USG tarczycy można ocenić rozmiary tarczycy, stan tego narządu oraz jego strukturę. Badanie ultrasonograficzne tarczycy wykonuje się przy podejrzeniu guzków tarczycy lub w celu monitorowaniu już wykrytych zmian. Jest pomocne także w wykrywaniu zmian zapalnych tarczycy, na przykład choroby Hashimoto i pozwala monitorować wywołane tym schorzeniem zmiany.

 

Badanie to jest bezbolesne i nie wymaga przygotowywania.

CENNIK USŁUG :

USG TARCZYCY(z opisem) 200 ZŁ
Zarezerwuj wizytę

LEKARZE :