a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Nasi Wykładowcy

Prestige Medical  >  Nasi Wykładowcy

Akademia Szkoleniowa Prestige Medical

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Akademia Prestige Medical
660 033 099

Akademia Prestige Medical to Centrum Szkoleniowe dla lekarzy, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę. Trenerzy szkoleniowy są osobami z dużym doświadczeniem. Dzięki temu mogą udzielić uczestnikom realnego wsparcia w czasie procesu nauki.

Zarezerwuj wizytę

INSTRUKTOR SZKOLENIOWY

CHIRURG PLASTYCZNY

 

Dr n. med. Łukasz Warchoł specjalizuje się w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej zdobywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz podczas staży klinicznych w University of California w San Diego i w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji i Turcji. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. W Akademii Prestige Medical zajmuje się szkoleniami z Blefaroplastyki i otoplastyki. 

INSTRUKTOR SZKOLENIOWY

CHIRURGIA POWIEK

 

Lek. Dominika Banas to Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (2003r). Specjalizację z zakresu okulistyki uzyskała w Klinice Okulistyki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus CLO w Warszawie (2010r). Od lutego 2011r do czerwca 2020r związana zawodowo z Kliniką Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, gdzie pracowała na stanowisku starszego asystenta. 01 lipca 2020r rozpoczęła pracę w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. W ramach pracy zawodowej samodzielnie wykonała ponad 2,5 tysiąca zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii aparatu ochronnego oka – powiek oraz dróg łzowych. Regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu okulistyki, chirurgii plastycznej powiek oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą, także w charakterze wykładowcy. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych.
Doktor Dominika Białas w codziennej praktyce zawodowej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób aparatu ochronnego narządu wzroku – powiek oraz dróg łzowych. Wykonuje pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej powiek oraz dróg łzowych. Szczególne miejsce wśród jej zainteresowań znajdują operacje rekonstrukcyjne w onkologii powiek oraz leczenie operacyjne niedomykalności szary powiekowej w przebiegu porażenia nerwu twarzowego.

INSTRUKTOR SZKOLENIOWY

CHIRURGIA POWIEK

 

Absolwent wydziału lekarskiego na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia częściowo odbywał w ramach wymiany międzynarodowej w Hiszpanii (Santiago de Compostela). Pracuje na oddziale okulistyki szpitala uniwersyteckiego, specjalizuje się w okulistyce i okuloplastyce.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego (PTO) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgów Okuloplastycznych i Rekonstrukcyjnych (ESOPRS). Autor i współautor licznych publikacji krajowych i zagranicznych. Aktywny uczestnik konferencji i zjazdów.

Jego ulubionym zabiegiem jest blefaroplastyka, w szczególności przezspojówkowa powiek dolnych.
Stawia nacisk na naturalny wygląd i zapewnienie bezpieczeństwa zabiegów. Poza tym zajmuje się medycyną estetyczną, m. in. implantacją nici liftingujących, liposukcją, czy zabiegami z użyciem lasera frakcyjnego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz pracuje nad rozprawą doktorską w dziedzinie okulistyki.