a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu

Prestige Medical  >  Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu

Umów się na konsultację

Prestige Medical Płock
660 033 099

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Niedomykalności szpary powiekowej

Zarezerwuj wizytę

Likwidacja zmarszczek

Szpara powiekowa

 

 

Niedomykalność szpary powiekowej to brak możliwości całkowitego zamknięcia powieki lub powiek albo zaburzany mechanizm zamknięcia powieki. W tym celu wykonuje się zabieg wszczepienia złotego implantu. W sytuacji kiedy Pacjent ma problem z niedomykalnością powiek należy ocenić ocenia stopień niedomykalności szpary powiekowej oraz ciężar złotej płytki, która umożliwi właściwe – całkowite zamknięcie oka. Podczas wizyty kwalifikacyjnej, w trakcie badania pacjenta, lekarz zdiagnozuje problem i przedstawi propozycję zabiegu, który  wyleczy przypadłość i umożliwi powrót do prawidłowego funkcjonowania Pacjenta i przywróci jego komfort.

 

 

 

Złoty implant

 

Zabieg wszczepienie złotego obciążnika wykonywany jest w  znieczuleniu miejscowym. Trwa od 40 do 60 minut. Może być  połączony z innym zabiegiem korygującym nieprawidłowości powiek wynikające z porażenia nerwu twarzowego.  Procedura jest całkowicie bezpieczna i wysoce skuteczna. Pozwala uzyskać zamknięcie szpary powiekowej oraz ma wpływ na jakość mrugania zarówno we wczesnych, jak i w bardziej rozwiniętych stadiach choroby.  Zabieg jest więc całkowicie odwracalny, możliwe jest łatwe usunięcie implantu.

Zalety implantu złotego : 

Poprawnie umiejscowiony obciążnik pozostaje praktycznie niedostrzegalny dla otoczenia, złoto jako materiał nie wywołuje uczuleń i stanów zapalnych, nie wpływa na możliwość przeprowadzenia oraz jakość badania rezonansem magnetycznym.

Likwidacja zmarszczek 2

Złoty implant

ZŁOTY IMPLANT

       Usługa                  Cena Informacja
Konsultacja z zakresu chirurgii powiek                250 zł  
Niedomykalność powiek z wszczepieniem złotego implantu  ( jedno oko  )
             3200 zł  cena nie zawiera ceny implantu