a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Urolog

Prestige Medical  >  Urolog
 • Strefa meżczyzn

   

   

  UROLOGIA I UROLOGIA ZABIEGOWA

   

  Urolog to lekarz zajmujący się chirurgicznym i zachowawczym leczeniem pacjentów z chorobami układu moczowego oraz mężczyzn ze schorzeniami układu płciowego. Choroby urologiczne występują u obu płci. Wiele schorzeń przebiega bezobjawowo, głównie w początkowym ich okresie, a pierwsze objawy choroby są często lekceważone przez Pacjentów. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i systematyczne badanie, zwłaszcza u osób po 45 roku życia.

WIZYTA U UROLOGA

Wizyta u specjalisty z dziedziny urologii wymaga przełamania dużych barier zarówno psychologicznych, jak i fizycznych. Dlatego zgłaszając się do specjalisty warto zabrać ze sobą:

 • wyniki badań krwi, badania moczu,
 • spis leków przyjmowanych i tych, których przyjmowanie niedawno zakończyłeś (przygotowując listę pamiętaj też o ziołach).

Przed wizytą zadbaj o higienę – przyjdź czysty i przygotowany do badania.

 

DIAGNOSTYKA USG I LECZENIE

Zgłoś się do urologa gdy :

 • problemy w oddawaniu moczu (przerost prostaty, nietrzymanie moczu, bolesne oddawanie moczu),
 • choroby prostaty (nowotwór, przerost, zapalenie),
 • zakażenia układu moczowego, w tym przenoszone drogą płciową,
 • nowotwory dróg moczowych (nerki, pęcherza moczowego, prącia),
 • kamica układu moczowego,
 • choroby jąder (nowotwór, torbiel, wodniak),
 • zaburzenia płodności u mężczyzn,
 • zaburzenia wzwodu, wytrysk przedwczesny i inne zaburzenia życia płciowego u mężczyzn,
 • wady anatomiczne układu moczowego (zwężenie moczowodu, zwężenie cewki moczowej) i płciowego (stulejka, zbyt krótkie wędzidełko, skrzywienie prącia, inne)
 • zaburzenia erekcji,
 • krwiomocz.

 

Cennik usług:

Konsultacja urologiczna 250 zł
Konsultacja urologiczna z badaniem USG(urologiczne, jąder, układ moczowy, prącia) 400 zł
Plastyka Wędzidełka Prącia 1500 zł
Usunięcie stulejki 2500 zł
Zarezerwuj wizytę

NASZ SPECJALISTA:

STREFA ZABIEGÓW UROLOGICZNYCH

Zapoznaj się z dowolnym zabiegiem i jego procedurą. Pamiętaj Twoje bezpieczeństwo i Twój komfort jest dla nas najważniejszy.

Leczenie stulejki

Stulejka to wyłącznie męska dolegliwość, cierpi na nią około 10 % panów. Jest to zwężenie ujścia napletka na tyle, że nie zsuwa się on poza żołądź prącia.

Istnieją dwa rodzaje stulejki – o pełnej mówimy, gdy nie jest możliwe zsunięcie napletka z penisa nawet w stanie spoczynku, o niepełnej zaś, gdy napletek zsuwa się z członka w stanie spoczynku, ale nie odsłania żołędzi we wzwodzie, a nawet jeśli tak, to powoduje ból i ucisk.

Problem ten może zostać zdiagnozowany już w wieku ok. 3 lat, jednak ze względu na brak dolegliwości z tym związanych u małego chłopca, często staje się on rzeczywistym problemem dopiero w okresie osiągania dojrzałości płciowej i rozpoczęcia współżycia.

 

SPRAWDŹ!

Plastyka wędzidełka napletka

Zabieg korekty wędzidełka jest zabiegiem operacyjnym, całkowicie bezpiecznym i bezbolesnym. Stosowana przez nas metoda mikrochirurgiczna pozwala na trwałe wydłużenie wędzidełka.

Frenuloplastyka jest zabiegiem wykonywanym w znieczuleniu miejscowym. Kolejnym etapem zabiegu jest poprzeczne nacięcie wędzidełka i jego plastyka polegająca na odpowiednim zeszyciu brzegów rany. W tym celu wykorzystuje się szwy wchłanialne, których nie trzeba usuwać.

Plastyka krótkiego wędzidełka jest zabiegiem krótkim, trwającym około 30 minut. Nie wymaga zwolnienia lekarskiego, powrót do codziennej aktywności jest natychmiastowy, jednak aktywność seksualna zalecana jest nie wcześniej niż po około 4 tygodniach.

 

SPRAWDŹ!