a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Liposukcja

Prestige Medical  >  Liposukcja

Umów się na konsultację

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Prestige Medical Płock
730 005 585

Zrób coś dla siebie 

Mommy makover

 

Zarezerwuj wizytę

Mommy makover

 

 

Macierzyństwo to wspaniały czas, jednak rozumiemy ważne jest dla kobiet odzyskanie formy i samopoczucia po okresie ciąży. Mommy makeover to grupa zabiegów, które pomogą Pacjentkom wrócić do formy  po okresie ciąży i laktacji. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej powodują trwałą poprawę luźnej skóry czy kondycji piersi.

 

 

 

Odzyskaj pewność siebie 

 

 

Ciąża, poród a później okres karmienia piersią to czas radości, a także czas wielu zmian zachodzących w ciele kobiet. Niestety, nie zawsze u  kobiet wygląd brzucha, piersi wracają do stanu sprzed ciąży. Zdarza się, że mimo wysiłku, diet i ćwiczeń, że powrót do dawnej sylwetki jest niemożliwy, rozwiązaniem są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej pozwalające osiągnąć wymarzony wygląd brzucha, pozbycie się rozciągniętej skóry, piękne i jędrne piersi. 

 

 

Umów konsultacje i ciesz się swoim ciałem

 

 

Pierwszym etapem jest umówienie się na konsultację z chirurgiem plastycznym. Konsultacja poświęcona jest szczegółowemu omówieniu zdrowia, efektu jaki chcemy uzyskać aby osiągnąć cel. Chirurg zaproponuje możliwości zabiegów, które sprawię powrót do wymarzonej sylwetki. Każda operacja powinna być dokładnie przemyślana, a dzięki wiedzy naszych specjalistów i doświadczeniu w tworzeniu piękna zdobędziesz zaufanie. 

W końcu będziesz mogła swobodniej czuć się w bikini na plaży lub basenie. Odkryjesz swoje piękne ciało na nowo. Naszym  celem jest zadowolenie i pewność siebie naszych Pacjentek. Dzięki indywidualnie dopasowanym procedurom „mommy makeover”, każda kobieta może poczuć się piękna i cieszyć wyglądem sprzed ciąży. Aby każda Pacjentka czuła się wyjątkowo i była w pełni zadowolona z efektów naszych zabiegów.

 

Mommy Makeover

poznaj procedury które pozwolą wrócić Ci do formy

 

Liposukcja brzucha VASER lipo

Podniesienie i modelowanie piersi

Korekty asymetrii piersi

Plastyka blizny po cięciu cesarskim

Abdominoplastyka

Redukcja brodawek 

sutkowych

Korekty asymetrii piersi

Powiększanie piersi

mkd-team-image
Dr n. med. Łukasz Warchoł
Chirurg plastyczny
mkd-team-image
Lek. Mariusz Zagajewski
Chirurg plastyczny

W jaki sposób dobrać zabiegi ?

 

Pierwszym krokiem wybór specjalisty, który wzbudził największe zainteresowanie i omówienie problemowych partii ciała, które nam przeszkadzają. Chirurg plastyczny omówi procedury, które będą mogły sprawić powrót do wymarzonej formy. 

 

 

 

Czy trzeba wykonywać kilka zabiegów jednocześnie?

 

Najważniejszy Twój komfort i bezpieczeństwo. Zabiegi dobieramy w taki sposób aby nie pojawiło się ryzykiem powikłań lub mogłoby dać niezadowalający efekt . 

 

 

W jakim czasie po urodzenia dziecka lub zaprzestania karmienia można wykonać zabieg ?

 

Pierwszą konsultację można umówić już w momencie zakończenia laktacji. Chirurg plastyczny zlec wykonanie badań, aby ocenić stan naszego zdrowia. Podejmie decyzje i zaproponuje termin zabiegu po otrzymaniu badań.