a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

Dr n. med. Łukasz Warchoł

Chirurg plastyczny

Chirurg plastyczny dr n. med. Łukasz Warchoł

 

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium. Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdał z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Małopolskim Centrum Oparzeniowo – Plastycznym i Replantacji Kończyn w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie. Jest również nauczycielem akademickim w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie obronił pracę doktorską pt. “Zmienność odejścia gałęzi piętowej przyśrodkowej i podziału nerwu piszczelowego. Analiza makro i mikroskopowa.”.

Dr n.med. Łukasz Warchoł wykonuje głównie zabiegi z zakresu chirurgii twarzy, chirurgii piersi oraz modelowania sylwetki. Zajmuje się również zabiegami medycyny estetycznej, podaniem botoksu oraz wypełniaczy.

 

ZAKRES USŁUG

PLASTYKA POWIEK GÓRNYCH
KANTOPLASTYKA
KOREKCJA PTOZY
DIRECT BROW LIFT
REDUKCJA TOREBEK BICHATA
OPERACYJNE POWIĘKSZENIE UST LIP-LIFT
PLASTYKA ODSTAJĄCYCH USZU
REKONSTRUKCJA PŁATKÓW USZNYCH
POWIĘKSZANIE PIERSI - IMPLANTACJA
REDUKCJA KOBIECYCH PIERSI - MAMMOPLASTYKA
PODNIESIENIE PIERSI - MASTOPEKSJA
GINEKOMASTIA - PRZEROST GRUCZOŁU PIERSIOWEGO
ZMNIEJSZENIE OTOCZEK SUTKOWYCH
PLASTYKA WCIĄGNIĘTYCH BRODAWEK
PLASTYKA BRZUCHA - ADBOMINOPLASTYKA
Tytuł naukowy
Chirurgia plastyczna
Przebieg pracy
Lekarz specjalizuje się w zakresie chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej zdobywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi oraz podczas staży klinicznych w University of California w San Diego i w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji i Turcji. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl

Piłsudskiego 120 A

Józefów, 05-420,