a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Laryngolog

Prestige Medical  >  Laryngolog

LARYNGOLOGIA NA WYSOKIM POZIOMIE

  • Laryngologia

    Konsultacje i zabiegi

    Laryngolog (otolaryngolog) zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi (kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy, oskrzeli). Wykonuje również niezbędne zabieg w obrębie tych narządów.

LECZENIE INDYWIDUALNE DOPASOWYWANA DO POTRZEB I ZDROWIA PACJENTA

W Prestige Medical zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób ucha, nosa, krtani, gardła oraz innych narządów głowy i szyi (kości skroniowej, zatok przynosowych, jamy ustnej, przełyku, tchawicy, oskrzeli). Wykonujemy również  zabieg w obrębie tych narządów. Na konsultację laryngologiczną powinny się także zgłosić pacjenci z niedosłuchem, krwawieniem z nosa oraz problemami z migdałkami. Wskazaniem do konsultacji laryngologicznej jest także przewlekłe zapalenie krtani, gardła i zatok oraz zaburzenia równowagi.

 

KIEDY WYKONAĆ FIBEROSKOPIE?

Fiberoskopię wykorzystuje się przy zapaleniu zatok przynosowych i nosa, a także przy zaburzeniach oddychania zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Badanie fiberoskopowe wykonuje się u dzieci, jeżeli pojawia się podejrzenie przerostu migdałka gardłowego, powszechnie określanego jako trzeci migdałek. Na taki problem może wskazywać niedrożność nosa, bezdech podczas snu, chrapanie, mowa nosowa, długotrwały katar czy niedosłuch.

Fiberoskopia umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc w obrębie górnych dróg oddechowych, począwszy od jamy nosa, poprzez nosogardło i gardło środkowe, aż po krtań i gardło dolne. Dzięki badaniu można także ocenić stan ujścia gardłowych trąbek słuchowych.

 

Cennik usług:

Konsultacja laryngologiczna 250 zł
Konsultacja laryngologiczna z badaniem fiberoskopii 350 zł
Konsultacja laryngologiczna z płukaniem uszu 350 zł
Fiberoskopia 250 zł
usunięcie ropnia 350 zł
nacięcie błony bębenkowej 550 zł
podcięcia wędzidełka(dorośli) 1200 zł
usunięcie ciała obcego od 500 zł
usunięcie zmiany z jamy ustnej(z badaniem histopatologicznym) od 600 zł
Drobne zabiegi laryngologiczne Cena ustalana indywidualnie
Zarezerwuj wizytę

LEKARZE :