a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Plastyka powieki dolnej przezspojówkowo

Prestige Medical  >  Usługi  >  Plastyka powieki dolnej przezspojówkowo

PLASTYKA POWIEKI DOLNEJ PRZEZSPOJÓWKOWO

  • pLASTYKA POWIEKI DOLNEJ

    Piękny wygląd Twoich oczu

    Zabieg polega na usunięciu przepuklin czyli tak zwanych worków poprzez wycięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub przemieszczanie jej i wykorzystanie do wypełnienia doliny łez. Metoda przezspojówkowa jest  jednym ze sposobów wykonania zabiegu plastyki powieki dolnej.  Stosowana jest najczęściej u  pacjentów, u których nie ma nadmiarów ani wiotkości skóry.

METODA PRZEZSPOJÓWKOWA

Metoda przezspojówkowa jest  jednym ze sposobów wykonania zabiegu plastyki powieki dolnej.  Stosowana jest najczęściej u  pacjentów, u których nie ma nadmiarów ani wiotkości skóry. Różnica pomiędzy przezskórną a przezspojówkową metodą polega na lokalizacji cięcia, które w przypadku tej drugiej zlokalizowane jest na spojówce oka.
W technice przezskórnej wycina się nadmiar skóry, a blizna położona jest kilka milimetrów pod linią rzęs i przechodzi w zmarszczkę – jedną z linii tak zwanej “kurzej łapki”.

Zabieg można uzupełnić o zastosowanie lasera frakcyjnego w celu poprawy jakości skóry.

NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega na usunięciu przepuklin czyli tzw. worków poprzez wycięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej lub przemieszczanie jej i wykorzystanie do wypełnienia doliny łez. Cięcie jest prowadzone od strony spojówki a nie na skórze -stąd nazwa metody. Oko w czasie zabiegu jest zabezpieczone specjalną osłoną i nie ma ryzyka jego uszkodzenia. Nie każda osoba kwalifikuje się do tej metody. Gdy jest dużo wiotkiej skóry i tak trzeba wykonać cięcie pod rzęsami na skórze aby wyciąć jej nadmiar.

Zabieg chirurgicznej korekcji powiek jest najbardziej efektywną procedurą przywracającą ich prawidłowy wygląd. Bezpośrednio po zabiegu pacjent musi nosić opatrunek. Do pracy można wrócić po 1 – 2 tygodniach. W tym czasie następuje proces gojenia się powiek.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu. Pacjent nie odczuwa bólu ani dyskomfortu. W zależności od użytego znieczulenia, wraca do domu po zabiegu. Zalecamy, aby przyjechać z osobą, która później odwiezie pacjenta do domu.

Zabieg jest skuteczną procedurą, która pomaga przywrócić młody wygląd okolicy oczu. Efekty są zadowalające i długotrwałe, co sprawia, że cena jest dla pacjenta atrakcyjna.

REKONWALESCENCJA

Choć zabieg ten wiąże się z koniecznością użycia skalpela oraz koniecznością przejścia przez pewien okres rekonwalescencji, to zabiegi z tej dziedziny wciąż przynoszą najbardziej spektakularne i najtrwalsze efekty. Dzięki chirurgii plastycznej powiek możemy nie tylko usunąć nadmiar skóry, ale także tkanki tłuszczowej,  a przy okazji dokonać korekcji mięśnia okrężnego oka. Działamy więc kompleksowo, sprawiając, że pacjent odzyskuje radość z odmłodzonej okolicy oczu.

 

Cennik usług:

Konsultacja okulistyczna(kwalifikacja przed zabiegiem) 200 zł
Plastyka powiek dolnych(dowolna metoda) 6000 zł
Plastyka powiek dolnych i górnych(dowolna metoda) 10000 zł
Zarezerwuj wizytę

NASZ ZESPÓŁ

mkd-team-image
lek. Marek Murawski
Chirurg plastyczny
mkd-team-image
dr n.med. Aleksandra Iljin
chirurg plastyczny

METAMORFOZY NASZYCH PACJENTEK

Pani Ela, cudowna kobieta, która zdecydowała się odmienić swój wygląd. Pani Ela miała wykonany zabieg plastyki powiek oraz zastosowano toksynę botulinową na zmarszczki poprzeczne czoła i lwią zmarszczkę. Ponadto wymodelowałam delikatnie usta kwasem hialuronowym oraz zastosowałam mezoterapię igłową. Metamorfozę dopełnił makijaż podkreślający urodę Pacjentki.

Pacjentka miała wykonaną plastykę powiek, która pięknie odmłodziła jej twarz. Dodatkowo spełniliśmy marzenie o pięknych uwydatnionych ustach z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

Piękne oczy Pani Marii przykrywał nadmiar skóry. Zabieg plastyki powiek uwydatnił jej spojrzenie i optycznie “otworzył” oko.