a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Diagnostyka USG

Prestige Medical  >  Diagnostyka USG

DIAGNOSTYKA USG

  • dIAGNOSTYKA USG

    Szybkie terminy, wynik od ręki

    Badanie USG to jedno z najczęściej wykonywanych badań ultrasonograficznych. Wskazaniem do przeprowadzenia takiego badania są stwierdzane przez lekarza  nieprawidłowości oraz różne dolegliwości. W Prestige Medical badania USG wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy ginekologów oraz radiologów. Każdy Pacjent może liczyć na kompleksową pomoc.

Zaletą USG jest to, że pozwala na prowadzenie obserwacji w czasie rzeczywistym.

Radiolog to lekarz odpowiedzialny za wykonywanie badań obrazujących ciało człowieka. Specjalista w dziedzinie radiologii sporządza również opis wykonanego zdjęcia i na jego podstawie stawia diagnozę.

Przebieg wizyty

Wizyta u radiologa nie różni się od spotkania z innymi specjalistami. Początkowo lekarz przeprowadza wywiad lekarski w celu określenia ewentualnych przeciwwskazań, a także sprawdza wyniki poprzednich badań obrazowych. Następnie przygotowuje pacjenta do określonego badania, wykonuje je, opisuje, stawia diagnozę i proponuje najlepszą formę leczenia.

Ultrasonografia pomaga postawić trafną diagnozę!

Badanie USG oparte jest na falach ultradźwiękowych, dzięki którym radiolog może zobaczyć wielkość i kształt badanych narządów wewnętrznych. Badanie USG pomaga w wykryciu torbieli, zgrubień oraz guzów. Bardzo często wykonywane jest w trakcie ciąży, by wstępnie ocenić, czy płód rozwija się prawidłowo.
Radiolog nie wykonuje USG w miejscu otwartej rany lub infekcji, uszkodzonej kości, oparzenia i dopiero co zamkniętego złamania.

Cennik usług:

USG JAMY BRZUSZNEJ(z opisem) 200 zł
USG PIERSI(z opisem) 200 zł
USG WĘZŁÓW CHŁONNYCH(z opisem) 200 zł
USG TARCZYCY(z opisem) 200 zł
USG ŚLINIANEK(z opisem) 200 zł
USG TKANEK MIĘKKICH(z opisem) 200 zł
USG OPŁUCNEJ(z opisem) 200 zł
USG UKŁADU MOCZOWEGO(z opisem) 200 zł
USG JĄDER(z opisem) 200 zł
USG UROLOGICZNE(z opisem) 200 zł
Zarezerwuj wizytę

Lekarze: