a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

lek. Tomasz Wójtowicz

Otolaryngolog

O lekarzu

W Prestige Medical prowadzi konsultacje w zakresie otolaryngologii dla dzieci oraz osób dorosłych, a także wykonuje badania endoskopowe przy użyciu fiberoskopu giętkiego. Zajmuje się również chirurgią głowy i szyi.

Członek Polskiego towarzystwa otolaryngologów oraz chirurgów głowy i szyi. Prywatnie interesuje się podróżami, sportem oraz motoryzacją.

Tytuł naukowy
Lekarz
Przebieg pracy
Obecnie jako laryngolog, chirurg głowy i szyi, pracuje w prywatnym Szpitalu Medicover w Warszawie oraz w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie m. in. prowadzi pracownie endoskopową górnych dróg oddechowych.
Wykształcenie
Ukończył I wydział lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizujący się w otorynolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Posiada uprawnienia do wykonywania z zabiegów z zakresu mikrochirurgii naczyń oraz mikrochirurgii laserowej krtani.
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja@prestigemedical.pl

Marszałka Józefa Piłsudskiego 120A

Józefów, 05-420 Józefów,