a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Nasi lekarze

Prestige Medical  >  Nasi lekarze
Kobieta Lekarz

Renata Dylewska

Laryngolog

Zastępca ordynatora oddziału laryngologicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Uczestniczka konferencji laryngologicznych, kursów endoskopowych, posiadająca wieloletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym dzieci i dorosłych. Prywatnie interesuje się muzyką, tańcem (była uczestniczka Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca “Dzieci Płocka”, nartami oraz podróżami.

Lekarz

Cezary Frątczak

Neurochirurg
Andrzej Grabowski

Andrzej Grabowski

Ortopeda

Wieloletni Ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Funkcję tę pełnił także za granicą – w Libii i Iranie. Zapoczątkował wykonywanie artroskopii stawów w Płocku.

Rafał Grabowski

Rafał Grabowski

Ginekolog położnik

Od 2006 roku jest asystentem Oddziału Ginekologiczno – Położniczego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.

Lekarz

Adam Grzegorczyk

Urolog

Odbywał staż, a następnie specjalizację w Klinice Urologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi, gdzie pracuje do chwili obecnej. Podczas długoletniej pracy w szpitalu jak również w licznych poradniach zdobył gruntowna praktykę zawodowa oraz miał możliwość zetknąć się z różnorodnymi przypadkami medycznymi.

Lekarz

Vitaly Ivasenko

Internista

Obecnie - Lekarz SOR w Szpitalu Praskim p.w. Przemienienia Pańskiego (Warszawa). 2017-2018 - staż lekarski w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Lata 2010-2017 - praca na oddziale chorób wewnętrznych i SOR w szpitalach Kijowa i okolic.

Ernest K. Madej

Ernest K. Madej

Ortopeda

Doświadczenie specjalizacyjne z zakresu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu zdobywał w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM CSW w Łodzi, z którym aktualnie jest również związany zawodowo.

Tomasz Kmieć

Tomasz Kmieć

Neurolog

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w pracy lekarza neurologa. Obecnie zastępca Kierownika Kliniki Neurologii i Epileptologii Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Współpracował z Uniwersytetami w Monachium, USA oraz stowarzyszeniem NBIA Polska.

Teresa Kowalczyk Korba

Teresa Kowalczyk Korba

Lekarz

Aktualnie pracuje jako Starszy Asystent oddziału ginekologiczno – położniczego w Płocku.

Marek Krawczyk

Marek Krawczyk

Neurolog

Od 2009 roku zatrudniony w Oddziale Neurologii w Płocku na stanowisku starszego asystenta.

Barbara Krzemińska

Barbara Krzemińska

Ginekolog

Od 2012 r. rezydent ginekologii i położnictwa w Szpitalu Św. Trójcy w Płocku. Aktualnie starszy asystent na oddziale ginekologiczno – położniczym szpitala Św. Trójcy w Płocku.

Lek. Aliaksandr Kuradovets

Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog

Pracował w szpitalu dermatologicznym 1997-2003 roku na stanowisku lekarza dermatologa. W 2001 roku ukończył dermato-onkologię na wydziale onkologii ogólnej i chirurgii plastycznej. W 2000 roku ukończył kurs HIV & The Skin Disease w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. W 2009 roku pracował w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie Od 2012 roku prowadzi swoją praktykę prywatną w Warszawie.

Lekarz

Jarosław Lemiec

Pediatra

Aktualnie pracuje w Oddziale Neonatologicznym Szpitala Św. Trójcy w Płocku, gdzie pełni funkcję zastępcy ordynatora. Wcześniej kierował Oddziałem Pediatrycznym Szpitala Powiatowego w Sierpcu.

Patrycja Lisiecka Strupiechowska

Patrycja Lisiecka Strupiechowska

Lekarz medycyny estetycznej

Pracę zawodową rozpoczęła w Szpitalu we Włocławku. Obecnie pracuje w Szpitalu w Radziejowie na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym .

Kobieta Lekarz

Katarzyna Murlikiewicz

Nefrolog

Karierę zawodową rozpoczęła w USK nr 1 w Łodzi w Klinice Nefrologii, Hipertensjologii i Transplantologii Nerek. Była związana z Palium-Hospicjum Domowym w Łodzi. Obecnie pracuje w Hospicjum Domowym Caritas Płock oraz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku na Oddziale Nefrologii.

Lekarz

Michał Olejnik

Radiolog

Doświadczony specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej. Pracownik Szpitala Wojewódzkiego.

Lekarz

Agnieszka Plucińska

Neurolog

Zawodowo związana z uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym im. WAM w Łodzi.

Andrzej Siemaszko

Andrzej Siemaszko

Chirurg

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku na stanowisku zastępcy ordynatora II Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

Kobieta Lekarz

Antonina Sobieszczańska Jabłońska

Endokrynolog

Jest autorką wielu publikacji naukowych. Była pracownikiem Przychodni Specjalistycznej Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”. Aktualnie pracuje jako starszy asystent Kliniki Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”.

Mariusz Strupiechowski

Angiolog

Starszy asystent na Oddziale Kardiologii Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku. Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce połączył dwie pokrewne dziedziny: kardiologie i angiologie.

Lekarz

Piotr Szpernal

Kardiolog

Starszy asystent w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym na oddziale Kardiologicznym w Płocku.

Lekarz

Sebastian Uczniak

Dermatolog

Uzyskałem tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

lek. Tomasz Wójtowicz

Otolaryngolog

Obecnie jako laryngolog, chirurg głowy i szyi, pracuje w prywatnym Szpitalu Medicover w Warszawie oraz w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Instytutu Onkologii w Warszawie, gdzie m. in. prowadzi pracownie endoskopową górnych dróg oddechowych.

Wojciech Wyroślak

Urolog

Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Urologii w Szpitalu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi oraz w Poddębickim Centrum Zdrowia. Należy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Aktywnie bierze udział w konferencjach krajowych jak i zagranicznych.