a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Najnowsze wpisy

Pon - Pt 8:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Znajdź nas!
 
Lekarz

Sebastian Uczniak

Dermatolog

O lekarzu

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczy w wielu  szkoleniach, zjazdach polskich i zagranicznych towarzystw dermatologicznych co potwierdzają liczne certyfikaty. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu dermatologii i wenerologii.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i dermatoskopową oceną znamion jak również wykonuję zabiegi dermatochirurgiczne (krioterapia, elektrokoagulacja). Na pierwszym miejscu stawiam satysfakcję pacjenta, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Przyjmuje również dzieci i młodzież.

Tytuł naukowy
Lekarz
Przebieg pracy
Uzyskałem tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Wykształcenie
Uzyskał tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa oraz doktora nauk medycznych w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Informacje kontaktowe
730005585

recepcja@prestigemedical.pl

Medyczna 8

Płock, 09-400,