a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Profillo

Prestige Medical  >  Usługi  >  Profillo

Stymulator tkankowy

 •  

  Profillo

   

  Molekuła Młodości

   

  Profhilo to nowoczesny preparat o silnym działaniu odmładzającym, który skutecznie przeciwdziała zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. To innowacyjny produkt jest obecnie jedynym na świecie preparatem stosowanym do bioremodelingu, zawierającym stabilizowaną termicznie molekułę hybrydową, tzw. molekułę młodości

Profhilo – wskazania do zabiegu

Zabieg Profhilo przeznaczony jest dla osób, które zauważają u siebie oznaki starzenia się skóry. Wskazania do zabiegu Profhilo to: 

 • tzw. “chomiki” czyli opadnięte policzki
 • utrata owalu twarzy
 • wiotczenie skóry, zmarszczki
 • utrata napięcia i elastyczności skóry
 • konieczność poprawy wyglądu skóry twarzy

PROFILLO

Dzięki zastosowaniu naturalnego wyselekcjonowanego kwasu hialuronowego (HA) o najwyższym, jak do tej pory, stężeniu (aż 64 mg w jednej dawce) i nowej generacji sieciowania kwasu sprawia, że preparat wykazuje działanie wielopoziomowe.

Technika podania Profillo polega na wstrzyknięciu odpowiednich ilości preparatu w pięć specjalnie wyselekcjonowanych anatomicznych punktów po obu stronach twarzy lub w innym obszarze zabiegowym. Punkty widoczne są na grafice załączonej poniżej. Wspomniana technika pozwala zminimalizować ryzyko podania preparatu do dużych naczyń, ogranicza możliwość uszkodzenia nerwów i maksymalizuje proces dyfuzji w tkankach okolicy jarzmowej i policzków oraz wzdłuż linii żuchwy, okolicy przedusznej i brody.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg nie wymaga od pacjenta żadnego specjalnego przygotowania. Przed wykonaniem procedury lekarz dokładnie zmywa ewentualny makijaż i odkaża skórę przed przystąpieniem do nakłuć.

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się.

Zarezerwuj wizytę

ZABIEG SILNIE ODMŁADZAJĄCY

Cennik usług:

Stymulator tkankowy Profillo 1000 zł - 1500 zł

Najlepsze rezultaty uzyskuje się po wykonaniu dwóch zabiegów z zachowaniem 30-dniowego odstępu pomiędzy poszczególnymi procedurami. Po pierwszym zabiegu pacjenci zauważają najczęściej efekt wypełnienia, ujędrnienia i wypełnienia zmarszczek. Zauważalne jest także ujędrnienie skóry twarzy.

 

Specjaliści wykonujący zabieg: 

mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog