a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Peeling laserowy – laser frakcyjny

Prestige Medical  >  Usługi  >  Peeling laserowy – laser frakcyjny

Peeling laserowy – laser frakcyjny

 • LASER FRAKCYJNY – ODMŁADZANIE BEZ IGŁY

  Całkowita regeneracja skóry Twojej twarzy

  Resurfacing jest najgłębiej działającą metodą peelingu frakcyjnego. Wystarczy jeden zabieg by przebudować całkowicie skórę na Twojej twarzy. Efekt dużo młodszej skóry uzyskasz już po 3 dniach.

DZIAŁANIE LASERA CO2

Wiązka światła wykonuje w skórze tysiące uszkodzeń. W ich miejsce organizm wytwarza nową, lepszą tkankę. To mobilizacja skóry do odmłodzenia – zrobi to sama – my tylko ją do tego pobudzimy. Skóra staje się  wyraźnie napięta, odświeżona i odzyskuje utracony blask. Resurfacing pozwala szybko i bardzo precyzyjnie pozbyć się zmarszczek, widocznie rozszerzonych porów – to głęboki peeling, który skraca okres rekonwalescencji do minimum.

POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

Zabieg frakcyjnej ablacyjnej regeneracji naskórka mający na celu wywołanie minimalnego uszkodzenia naskórka poprzez tzw. dziurkowanie, które pobudza go do intensywnej regeneracji i powoduje stymulację komórek do produkcji nowego kolagenu w głębokich warstwach skóry. Po zabiegu skóra staje się ujędrniona i wygładzona. Dzięki zastosowaniu skanera laserowego zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a pierwsze efekty są widoczne już po wygojeniu.

Zarezerwuj wizytę

Komfort zabiegu: umiarkowany

Czas zabiegu:  30 -40 min

Ilość zalecanych etapów: 1-4 zabiegi

Częstotliwość: – 4 tygodnie

Rekonwalescencja: 5 – 7 dni

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym – Peeling laserowy

Co możesz osiągnąć dzięki zabiegowi:

 • Zlikwidować przebarwienia
 • Zlikwidować blizny potrądzikowe
 • Odmłodzić swoją skórę
 • Zredukować ilość zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie
 • Zamknąć pory i znormalizować pracę gruczołów łojowych
 • Odzyskać blask
 • Wyrównać strukturę swojej skóry

PRZEBIEG ZABIEGU

Ablacyjny resurfacing skóry jest zabiegiem wykonywanym ambulatoryjnie.  Przed zabiegiem specjalnym skanerem wykonuje się analizę stopnia nawodnienia skóry i w zależności od tego wyniku dobiera się odpowiednie parametry pracy lasera. W znieczuleniu miejscowym (krem) do skóry przykładana jest głowica lasera i za pomocą promienia lasera celowo uszkadzany jest naskórek, dzięki czemu uruchamiane są procesy regeneracji i produkcji nowego kolagenu.

Podczas resurfacingu mikrowiązki lasera niszczą powierzchowne warstwy skóry. Stymuluje to procesy gojenia i produkcji kolagenu, a powstające nowe warstwy skóry są gładsze i bardziej napięte. Zabieg ablacyjnego resurfacingu może trwać od 30 minut do około 2 godzin, w zależności od wielkości leczonego obszaru skóry.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz oceniamy stan skóry. Skóra nie może być opalona. Nie wolno również stosować preparatów zawierających w swoim składzie substancje o działaniu fotouczulającym, m.in, antybiotyki, sterydy, antydepresanty oraz substancje ziołowe.

SKÓRA PO ZABIEGU

Szczególną uwagę należy zwrócić na intensywne nawilżanie i regenerację skóry.

Ze względu na fakt, iż możliwym powikłaniem po zabiegu może być zakażenie bakteryjne, najlepiej zmienić poszewkę poduszki, nie wycierać twarzy codziennym ręcznikiem, ograniczyć dotykania twarzy zwłaszcza niezdezynfekowanymi rękoma.

Po zabiegu:

 • dzień 1 –  do 24h po zabiegu nie używamy wody z kranu. Aby zmyć pozostałości kremu po nocy można zastosować najlepiej sól fizjologiczną. Nie szorujemy twarzy, aby nie zdrapać strupków. Nałożenie podkładu w tym dniu jest absolutnie niewskazane. Jeżeli istnieje konieczność opuszczenia domu, należy bezwzględnie nałożyć krem z filtrem SPF 50 bez względu na porę roku i pogodę za oknem.
 • dzień 2 – kluczową rolę odgrywa nawilżanie w postaci kremów nawilżających oraz nawadnianie od wewnątrz (duża ilość wody niegazowanej). Od drugiego dnia po zabiegu można swobodnie się myć, brać prysznic,
 • dzień 3-4  – z racji, że skóra oczyszcza się od wewnątrz możliwe są pojedyncze białe krostki wypełnione ropą. Absolutnie nic z nimi nie robimy!! Skóra jest tak wrażliwa, że podczas kolejnego mycia krostki same zostaną usunięte z powierzchni skóry,
 • dzień 5 – od dnia zabiegu przez okres minimum 4 tygodni przy każdym wyjściu na zewnątrz stosujemy krem z filtrem SPF min 50+. Jest to jedno z najważniejszych zaleceń pozabiegowych i tyczy się wszystkich zabiegów laserowych.

POLECANE ZABIEGI METODĄ LASERA FRAKCYJNEGO CO2

Redukcja rozstępów

Sprawdź

Redukcja blizn

Sprawdź

NASI SPECJALIŚCI

mkd-team-image
mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog