a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Powiększanie i modelowanie ust

Prestige Medical  >  Usługi  >  Powiększanie i modelowanie ust

Modelowanie i powiększanie ust 

  • USTA O JAKICH MARZYŁAŚ!

    NATURALNY WYGLĄD UST

    Jeśli marzysz o pięknych, symetrycznych i pełnych ustach to warto zdecydować się na ich wypełnienie właśnie za sprawą kwasu hialuronowego. Modelowanie ust kwasem hialuronowym w ostatnich latach cieszy się szczególną popularnością. Bardzo dużo kobiet na własnej skórze przekonała się, jak prosty i skuteczny jest to zabieg oraz jakie pozytywne efekty za sobą niesie.

NATURALNY WYGLĄD 

Modelowanie czy wręcz powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg naturalny. Naturalne powiększanie ust możliwe jest do zastosowania w przypadku większości pacjentów. Umożliwia pacjentkom uzyskanie pożądanych efektów w odpowiedzi na brak satysfakcji z kształtu ust, ich struktury czy kolorytu. Bardzo często niezadowalający kształt czy struktura ust spowodowane są uwarunkowaniem genetycznym. Mamy wówczas do czynienia z  asymetrią lub małą objętością. W medycynie estetycznej możliwe jest naturalne powiększanie ust. Drugim czynnikiem powodującym niezadowalającą kondycję ust jest proces fotostarzenia się skóry wywołany nie tyle określonym wiekiem, co niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

 

SPOSÓB NA NAWILŻENIE

Potrzebą modelowania ust, zwanym też potocznie zabiegiem lips up, są zaburzenia nawilżenia spowodowane spadkiem poziomu kwasu hialuronowego w procesie starzenia. Dochodzi wówczas do przesuszenia ust, ich zwiotczenia wraz z utratą objętości. Wówczas modelowanie ust kwasem hialuronowym pomaga uzyskać pożądany kształt i strukturę ust.

Cena podana za 1 ampułkę preparatu.

Zarezerwuj wizytę

PRZECIWSKAZANIA

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
  • opryszczka i inne zmiany skórne typu zapalnego,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • leczenie antybiotykami,
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia.

EFEKTY ZABIEGÓW

ZALECENIA POZABIEGOWE

Przez kilka godzin po zabiegu powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również dotykania i masowania miejsc iniekcji. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło(solarium, promienie słoneczne, sauna). Wszystkie te zalecenia mają na celu uzyskanie jak najlepszego efektu.

mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog
mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
mkd-team-image
lek. Iwona Kulesza
Lekarz medycyny estetycznej