a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Lipoliza

Prestige Medical  >  Usługi  >  Lipoliza

Nieinwazyjny sposób na tkankę tłuszczową

 •  

  lipoliza

   

   

  ZABIEG WSPOMAGAJĄCY USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

   

   

  Lipoliza to najprościej rzecz ujmując proces rozpadu komórek tłuszczowych w organizmie, w efekcie którego dochodzi do ich eliminacji. Zabieg tzw. lipolizy iniekcyjnej to kontrolowane doprowadzanie do takiego rozpadu.

UCIĄŻLIWIE PARTIE CIAŁA

Najczęściej poddawane lipolizie partie ciała to brzuch, uda (zwłaszcza wewnętrzna część), tzw. boczki, pośladki oraz ramiona. Niemniej coraz częściej zabieg ten stosowany jest, by poprawić wygląd twarzy – m.in. poprzez korygowanie podbródka (likwidacja tzw. drugiego podbródka) czy okolic oczu (szczególnie, gdy mamy do czynienia z tendencją do powstawania worków pod oczami).

Doskonały sposób na modelowanie sylwetki, szczególnie wtedy, gdy pomimo aktywności fizycznej i diety pacjent ma problem z pozbyciem się tkanki tłuszczowej. Tego rodzaju zabieg powinien być stosowany jako uzupełnienie zdrowego stylu życia, ale nie jako metoda odchudzania. Lipoliza iniekcyjna to bezpieczna alternatywa dla dużo bardziej inwazyjnego zabiegu liposukcji, czyli chirurgicznego usuwania tłuszczu.

Najlepsze rezultaty uzyskują Pacjenci  przestrzegający diety i uprawiający sport, jednak mają problem z pozbyciem się uporczywego nadmiaru tłuszczu w jakiejś partii ciała. Lipoliza to zabieg mało wymagający – wystarczy od 2 do 4 zabiegów, by osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

EFEKTY ZABIEGÓW:

.

KONSULTACJA Z LEKARZEM

Przed zabiegiem przeprowadzamy wywiad lekarski z pacjentem, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i poznać jego ogólny stan zdrowia. Lipoliza iniekcyjna, jak sama nazwa wskazuje, przeprowadzana jest w formie iniekcji. Na początku dezynfekujemy skórę w obszarze zabiegu. Pod skórę wprowadzany jest specjalistyczny, bezpieczny dla organizmu preparat, który likwiduje komórki tłuszczowe.

Cennik usług:

Lipoliza podbródka 900 zł
Lipoliza brzucha(1 ampułka) 1000 zł
Lipoliza wewnętrznej części ud(1 ampułka) 1000 zł
Lipoliza zewnętrznej części ud(1 ampułka) 1000 zł
Zarezerwuj wizytę

Cena uzależniona jest od obszaru poddawanego zabiegowi oraz od ilości zużytych preparatów. Jednorazowo podczas jednego zabiegu można wykorzystać maksymalnie 4 ampułki.

Specjaliści wykonujący zabieg: 

mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog