a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Dermapen

Prestige Medical  >  Usługi  >  Dermapen

Dermapen

Dermapen to zabieg, którego celem jest aktywizacja naturalnych procesów regeneracyjnych, takich jak odbudowa włókien kolagenowych. Dermapen to innowacyjna  technologia, która  skutecznie przyczynia się do poprawy  wyglądu skóry  na całym ciele.  Jej atutem jest  precyzja oraz zdolności  do regeneracji na płaszczyźnie  skóry  właściwej. Zabieg z użyciem Dermapenu jest  mechanicznym nakłuwaniem skóry, który  stymuluje  włókna  kolagenowe i elastynę.
 
Procedura zabiegu:
 
Procedura polega na wykonaniu licznych nakłuwamy za pomocą mikroigieł umieszczonych w głowicy. Zazwyczaj jest  to 12 cienkich  igiełek,  które  w ciągu  1 sekundy nakłuwają  aż  20 razy  dany element naszej skóry. Głębokość  penetracji wacha  się  od 0,25mm do 2.5mm co pozwala na dopasowane zabiegu do indywidualnych potrzeb pacjenta. W trakcie  zabiegu  można dodatkowo  wprowadzić substancje  odżywcze  rozjaśniające  i nawilżające.
 
Po zabiegu  skóra  jest  lekko  podrażniona  dlatego najlepiej  dać  jej  odpocząć  nie stosując  podkładów i innych  substancji  drażniących.
 
Efekt zabiegu jest w pełni widoczny  już po  7 dniach  po pełnej regeneracji  i przebudowie  skóry.  Metabolizm naszej skóry został mocno przyspieszony, co powoduje  powstawanie nowych białek  strukturalnych  skory  kolagenu i elastyny co mocno przyczynia się do  efektu:
 
  • młodej,
  • pełnej blasku 
  • witalności
  • mocno  zagęszczonej  skóry 

Powtarzalność zabiegu: 

Zalecamy  wykonać  od 3 do 4 zabiegów  w odstępach  3 do 4 tygodni . 

 
mkd-team-image

Cennik usług:

Twarz 600 zł
Twarz(+ ampułka) 700 zł
Twarz i szyja 700 zł
Twarz i szyja(+ ampułka) 800 zł
Twarz szyja dekolt 1000 zł
Twarz szyja dekolt(+ ampułka) 1200 zł
Zarezerwuj wizytę