a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Usg węzłów chłonnych

Prestige Medical  >  Usg węzłów chłonnych

USG WĘZŁÓW CHŁONNYCH

SZYBKIE TERMINY, WYNIK OD RĘKI

USG węzłów chłonnych jest podstawową metodą oceny ilości, wielkości i budowy tych struktur w określonej okolicy. Umożliwia wstępną ocenę węzłów chłonnych i różnicowanie, które zmiany mają charakter łagodny (np. zapalny), a które wymagają dalszej pilnej diagnostyki.

 

Zaletą USG jest to, że pozwala na prowadzenie obserwacji w czasie rzeczywistym.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ USG WĘZŁÓW CHŁONNYCH?
 

Badanie USG jest nieinwazyjne i przeważnie bezbolesne. Jest to badanie szeroko dostępne i nie jest potrzebne skierowanie od lekarza. Wskazaniem do badania jest wyczuwalne powiększenie jednej z grup węzłów chłonnych. Do badania nie jest wymagane specjalne przygotowanie. Może być wykonywane u pacjentów w każdym wieku i powtarzane wielokrotnie.

 

USG węzłów chłonnych jest podstawową metodą oceny ilości, wielkości i budowy tych struktur w określonej okolicy. Umożliwia wstępną ocenę węzłów chłonnych i różnicowanie, które zmiany mają charakter łagodny (np. zapalny), a które wymagają dalszej pilnej diagnostyki.

CENNIK USŁUG :

USG WĘZŁÓW CHŁONNYCH(z opisem) 200 ZŁ
Zarezerwuj wizytę

LEKARZE :