a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Terapia peptydowa

Prestige Medical  >  Terapia peptydowa

Umów się na konsultację

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Prestige Medical Płock
730 005 585

Przeciętny człowiek ma na głowie około 100 tysięcy włosów. Poszczególne włosy mają różne cykle rozwoju, dzięki czemu zawsze mamy mniej więcej taką samą gęstość. Każdemu z nas wypada średnio około 40-70 włosów dziennie, to zjawisko naturalne i nie powinno być powodem do niepokoju. Istnieje jednak wiele metod na to, aby pobudzić również “uśpione” cebulki włosów. 

Zarezerwuj wizytę

Terapia peptydowa na włosy

 

Kuracja, dzięki specjalnej formule siedmiu peptydów kwasu hialuronowego przyśpiesza odrost włosów dzięki pobudzeniu krążenia i intensywną rewitalizację mieszków włosowych. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

 

Dr cyj

Czas trwania zabiegu : około 30 min

Czas trwania całej kuracji:​Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przebieg zabiegu krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli?  ​

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu? Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

 

 

 

Usługa Cena Informacja
Konsultacja przed zabiegiem   250 zł bezpłatna w przypadku umówienia na zabieg 
Mezoterapia skóry głowy preparatem DR. CYJ             900 zł        1 zabieg 
Mezoterapia skóry głowy preparatem DR. CYJ         3200  zł           4 zabiegi 

Nadmierne wypadanie włosów lub łysienie może pojawić się zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet w każdym wieku.  Zabieg osoczem bogatopłytkowym na włosy  jest skierowany do  każdego, kto boryka się z problemem nadmiernej i szybkiej utraty włosów.

Rezultaty zabiegu

Efekty przeprowadzonych zabiegów można zauważyć po około 3-6 miesiącach od wykonaniu kilku zabiegów.  Osocze bogatopłytkowe stopniowo hamuje proces nadmiernego wypadania włosów oraz stymuluje porost nowych.

 

Efekt zabiegów

  • pojawia się stopniowe zagęszczanie czupryny,
  • zabieg jest bezpieczny 
  • zabieg trwa tylko 30-60 minut 
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji
  • pierwsze efekty zabiegu zauważysz po około 3-6 miesiącach
mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog
mkd-team-image
lek. Iwona Kulesza
Lekarz medycyny estetycznej