a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Najnowsze wpisy

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Znajdź nas!

Janusz Greese – Łyko

Chirurg plastyczny

O lekarzu

Specjalizacja : Chirurgia plastyczna

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1995). Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (od 2004).

Wykonuje pełen zakres operacji w dziedzinie chirurgii plastycznej estetycznej – operacje piersi (powiększenie piersi, plastyka piersi, ginekomastia), operacje twarzy (plastyka powiek, plastyka odstających małżowin usznych, plastyka nosa, przeszczep tkanki tłuszczowej, facelifting), modelowanie sylwetki ciała (liposukcja, plastyka brzucha), operacje u transseksualistów, zabiegi medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) oraz operacje rekonstrukcyjne (plastyka blizn i zniekształceń bliznowatych, usuwanie zmian skórnych).

Przez ponad 10 lat ordynator oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie (2004-2015), konsultant i operator oddziału Chirurgii Plastycznej w Szpitalu MSWiA w Warszawie (2011-2012), konsultant i operator w Centrum Medycznym MEDREX w Białymstoku (2012-2013),
biegły sądowym (powoływany „ad hoc”) w zakresie chirurgii plastycznej (2012-2015).

Doświadczenie

Jeden z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził kilka tysięcy operacji. Odbył liczne staże i szkolenia w kraju, jak i za granicą – wszystkie potwierdzone dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce.

Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsat pt. „Chcę być piękna”, jak i programie TVN “Sekrety Lekarzy”. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał wielu porad medycznych w programach telewizji TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda, Superstacja oraz w różnych ośrodkach radiowych oraz na czatach internetowych, jak również w artykułach prasowych.

Tytuł naukowy
Lekarz
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl

Marszałka Józefa Piłsudskiego 120A

Józefów, 05-420 Józefów,