a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Lek. Krzysztof Bukowski

Prestige Medical  >  Lek. Krzysztof Bukowski

Umów się na konsultację

Prestige Medical
660 033 099

Prestige Medical
660 033 099

Zarezerwuj wizytę

Urologia

 

ZAKRES USŁUG:

  • KONSULTACJA UROLOGICZNA
  • KONSULTACJA UROLOGICZNA Z BADANIEM USG
  • ZABIEG USUNIĘCIA STULEJKI
  • ZABIEG USUNIĘCIA STULEJKI + PLASTYKA WĘDZIDEŁKA
  • ZABIEG PLASTYKI WĘDZIDEŁKA PRĄCIA

lek. Krzysztof Bukowski

 

 

Specjalista Urolog, Fellow of the European Board of Urology (FEBU). Obecnie pracuje w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. Wcześniej pracował w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz w Klinice Urologii Dziecięcej w Instytucie “Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego.

Krzysztof Bukowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie swojej pracy zawodowej uczestniczył w kursach naukowych doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności m.in. w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w urologii i biopsji prostaty. Wykonuje pełną diagnostykę USG układu moczowego, USG jąder oraz TRUS – transrektalne USG prostaty.

W kręgu szczególnych zainteresowań doktora znajdują się zagadnienia związane z diagnostyką i leczeniem niepłodności oraz nietrzymaniem moczu u kobiet i mężczyzn.  Specjalizuje się w zabiegach urologicznych, takich jak operacja stulejki i plastyka wędzidełka