a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Elektrokoagulacja

Prestige Medical  >  Elektrokoagulacja

Umów się na konsultację

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Prestige Medical Płock
730 005 585

W Centrum Medycznym Prestige Medical można skorzystać z pełnego zakresu usług: od konsultacji specjalistycznych, przez zaawansowaną diagnostykę i zabiegi dermatochirurgiczne, po nowoczesną dermatologię estetyczną. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, wykonujemy zabiegi z zakresu usuwania zmian skórnych, wykonujemy na miejscu pobrania diagnostyczne, oferujemy możliwość wykonania zabiegu na pierwszej wizycie dermatologicznej.

Zarezerwuj wizytę

Elektrokoagulacja

 

 

Elektrokoagulacja to metoda polegająca na wykorzystaniu przepływu prądu elektrycznego do wycinania, usuwania i niszczenia tkanek. Zabiegi można podzielić na elektrokoagulację i cięcie, które wykonuje się w znieczuleniu miejscowym (zastrzyk znieczulający, krem znieczulający lub schłodzenie chlorkiem etylu).

Elektrochirurgia przynosi szczególne korzyści podczas zabiegów estetycznego konturowania tkanek. Często już niewielki zabieg może polepszyć wygląd pacjenta. Przy odpowiedniej staranności i wprawie, można w wyjątkowo precyzyjny sposób panować nad ilością usuwanej tkanki, co się bezpośrednio przekłada na osiąganie jak najlepszych rezultatów, zarówno terapeutycznych, jak i estetycznych. 

 

Poznaj zabieg

Dermatolog przeprowadza zabieg w znieczuleniu miejscowym lub bez w zależności od rozmiaru zmian, ich lokalizacji i odporności na ból pacjenta. Urządzenie do elektrokoagulacji ma różne końcówki, które dobiera się w zależności od potrzeb. Mogą to być nożyki, pętelki, kulki lub igły.

Elektrokoagulacja trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, towarzyszy jej niezbyt przyjemny zapach ścinającego się białka. Długość trwania zabiegu zależy od wielkości powierzchni poddawanej działaniu elektrody.  W miejscu usuwanej zmiany może pojawić się delikatne krwawienie.

 
 

W ramach elektrochirurgii wykonujemy zabiegi zamykania drobnych naczyń krwionośnych, a także usuwania niezłośliwych zmian skórnych o charakterze:

  • brodawek wirusowych (tzw. kurzajek)
  • brodawek łojotokowych
  • włókniaków miękkich
  • naczyniaków
  • prosaków
  • mięczaka zakaźnego
  • gruczolaków łojowych.

 

 

 

Usługa     Cena      Informacja
Konsultacja dermatologiczna 250 zł  
Konsultacja dermatologiczna z badaniem dermatoskopem               400 zł       
Zabieg elektrokoagulacji   400 – 800 zł – 1 zmiana      

od 500 zł  – 2 zmiany

  włókniaki miękkie, brodawki łojotokowe, inne zmiany zakwalifikowane do usunięcia metodą elektrokoagulacji

**cena jest uzależniona od rozległości i ilości zmian poddawanych zabiegowi. 

*** w przypadku dużej ilości małych zmian cena ustalana jest indywidualnie.  

a

Bezpieczeństwo

a

Trafna diagnoza

a

Kompleksowa obsługa

Konsultacja przed zabiegiem

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem specjalizującym się w zabiegach dermatologicznych i mającym doświadczenie chirurgiczne. Pacjent zostanie poinformowany przez lekarza specjalistę o czynnościach związanych z zabiegiem, przeciwskazaniach i postępowaniu po zabiegu.

Jeśli posiadasz wyniki badań – zabierz je ze sobą

Jeśli podejrzewamy, że przyczyną zmian skórnych mogą być zaburzenia hormonalne warto przed wizytą u dermatologa wykonać odpowiednie badania i z kompletem wyników umówić się na wizytę.
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog