a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Powiększenie punktu G

Prestige Medical  >  Usługi  >  Powiększenie punktu G

Zastrzyk orgazmu, czyli powiększenie punktu G

Punkt G to najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Im bardziej jest on uwypuklony i unerwiony, tym większych doznań doświadcza  kobieta podczas stosunku. Genetyczne uwarunkowania mogą sprawić jednak, że punkt G posiada niewystarczającą liczbę receptorów czuciowych, co utrudnia kobiecie osiągnięcie orgazmu.

Także wiek, przebyte porody i menopauza mogą powodować, że osiąganie satysfakcji seksualnej przez kobietę nie jest dla niej wystarczające.

Sposobem na tego typu problemy jest powiększanie punktu G, polegające na uwydatnieniu go za pomocą specjalnego preparatu z kwasem hialuronowym, czyli G-Shot.

G-SHOT - POPRAWA SATYSFAKCJI SEKSUALNEJ

Zabieg polega na tymczasowym powiększeniu punktu G w celu zwiększenia przyjemności seksualnej u kobiet.  W tym celu stosujemy kwasu hialuronowy. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowy i trwa około 30 minut.

Zabieg kierowany jest do kobiet które chcą zwiększyć swoja satysfakcję seksualną lub odczuwają ból i dyskomfort w trakcie stosunku.   Korzyści z zabiegu odniosą również Panie które zauważyły, że poród lub menopauza negatywnie wpłynęły na jakość życia seksualnego.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem należy spożywać większe ilości płynów oraz zaprzestać stosowania leków zmniejszających krzepliwość krwi.

Ujędrnienie i nawilżenie śluzówki pochwy

Powiększanie punktu G nosi za sobą wiele atutów, związanych przede wszystkim z dobrym samopoczuciem pacjentki. Korzyści, które może przynieść zabieg są następujące:

  • Ujędrnienie i nawilżenie okolic erogennych
  • Uwypuklenie i wyeksponowanie punktu G
  • Zwiększona wrażliwość sfer intymnych na bodźce
  • Silniejsze i bardziej satysfakcjonujące współżycie seksualne
  • Długotrwały efekt – dwa lata od zabiegu

Dodatkowym, istotnym efektem końcowym jest komfort i dobre samopoczucie pacjentki, dzięki zwiększonej satysfakcji seksualnej a także zdrowemu i jędrnemu wyglądowi okolic intymnych.

U większości pacjentek efekt utrzymuje się przez dwa lata, później można go powtórzyć.

Przywrócenie komfortu ze współżycia

Głównym wskazaniem do wykonania zabiegu powiększenia punktu G jest brak orgazmu. Brak odczuwania wyraźnych bodźców podczas stosunku, a co za tym idzie – brak lub niewielki stopień satysfakcji z życia seksualnego jest zjawiskiem, który stanowi główną motywacje do wykonania tego zabiegu. Może on stać się pomocny nie tylko dla kobiet borykających się przez dłuższy czas z problemami w osiągnięciu orgazmu.

Zabieg dedykowany jest również paniom, które niedawno urodziły dziecko lub przechodzą okres menopauzy. Dodatkowym wskazaniem może okazać się również nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych. Powiększanie punktu G przyczynia się do ujędrnienia i wyeksponowania miejsca, w którym dochodzi do zetknięcia połączeń nerwowych i naczyń krwionośnych. Dzięki temu, punkt G zostaje uwypuklony, co z kolei ułatwia proces jego stymulacji a w efekcie końcowym – osiągnięcie orgazmu.

Bezproblemowa rekonwalescencja

Po zabiegu należy spożywać większe ilości płynów. Do codziennej aktywności można wrócić od razu. Zalecana jest abstynencja seksualna kilka dni po zabiegu.

Pełen efekt jest widoczny po 4- 6 tygodniach.

Cena zabiegu

Powiększenie punktu G 1500 zł
Zarezerwuj wizytę

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • zaburzenia krzepnięcia,
  • zmiany zakaźne skóry,
  • uczulenie na składniki preparatu.
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog