a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Laserowe odmładzanie twarzy

Prestige Medical  >  Laserowe odmładzanie twarzy

Umów się na konsultację

Prestige Medical Józefów
660 033 099

Prestige Medical Płock
730 005 585

Resurfacing jest najgłębiej działającą metodą peelingu frakcyjnego. Wystarczy jeden zabieg by przebudować całkowicie skórę na Twojej twarzy. Efekt dużo młodszej skóry uzyskasz już po 3 dniach.

Zarezerwuj wizytę

Laserowe odmładzanie skóry

 

 

Ablacyjny resurfacing skóry jest zabiegiem wykonywanym ambulatoryjnie.  Przed zabiegiem specjalnym skanerem wykonuje się analizę stopnia nawodnienia skóry i w zależności od tego wyniku dobiera się odpowiednie parametry pracy lasera. W znieczuleniu miejscowym (krem) do skóry przykładana jest głowica lasera i za pomocą promienia lasera celowo uszkadzany jest naskórek, dzięki czemu uruchamiane są procesy regeneracji i produkcji nowego kolagenu.

Podczas resurfacingu mikrowiązki lasera niszczą powierzchowne warstwy skóry. Stymuluje to procesy gojenia i produkcji kolagenu, a powstające nowe warstwy skóry są gładsze i bardziej napięte. Zabieg ablacyjnego resurfacingu może trwać od 30 minut do około 2 godzin, w zależności od wielkości leczonego obszaru skóry.

 

 

Potwierdzona skuteczność działania

 

 

Zabieg frakcyjnej ablacyjnej regeneracji naskórka mający na celu wywołanie minimalnego uszkodzenia naskórka poprzez tzw. dziurkowanie, które pobudza go do intensywnej regeneracji i powoduje stymulację komórek do produkcji nowego kolagenu w głębokich warstwach skóry. Po zabiegu skóra staje się ujędrniona i wygładzona. Dzięki zastosowaniu skanera laserowego zabieg nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a pierwsze efekty są widoczne już po wygojeniu. Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe kremem  lub chłodzenie zimnem miejsca zabiegu. Długość zabiegu uzależniona jest od rodzaju i wielkość zmiany. Korekcja blizn laserem wykonywana jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, specjalistę w zakresie laseroterapii, co gwarantuje, że zabieg jest w pełni bezpieczny i nie zagraża zdrowiu pacjenta.

 

 

                                                     Usługa                                                                            Cena                                   Informacja
Laserowe odmładzanie twarzy  od 500 zł peeling medyczny    
Powieki dolne                                  od 400 zł

Komfort zabiegu: umiarkowany

Czas zabiegu:  30 -40 min

Ilość zalecanych etapów: 1-4 zabiegi

Częstotliwość: – 4 tygodnie

Rekonwalescencja: 5 – 7 dni

 

Zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której przeprowadzamy wywiad medyczny pod kątem wskazań oraz przeciwwskazań do zabiegu oraz oceniamy stan skóry. Skóra nie może być opalona. Nie wolno również stosować preparatów zawierających w swoim składzie substancje o działaniu fotouczulającym, m.in, antybiotyki, sterydy, antydepresanty oraz substancje ziołowe.

Przygotowanie do zabiegu

Szczególną uwagę należy zwrócić na intensywne nawilżanie i regenerację skóry.

Ze względu na fakt, iż możliwym powikłaniem po zabiegu może być zakażenie bakteryjne, najlepiej zmienić poszewkę poduszki, nie wycierać twarzy codziennym ręcznikiem, ograniczyć dotykania twarzy zwłaszcza niezdezynfekowanymi rękoma.

Po zabiegu:

  • dzień 1 –  do 24h po zabiegu nie używamy wody z kranu. Aby zmyć pozostałości kremu po nocy można zastosować najlepiej sól fizjologiczną. Nie szorujemy twarzy, aby nie zdrapać strupków. Nałożenie podkładu w tym dniu jest absolutnie niewskazane. Jeżeli istnieje konieczność opuszczenia domu, należy bezwzględnie nałożyć krem z filtrem SPF 50 bez względu na porę roku i pogodę za oknem.
  • dzień 2 – kluczową rolę odgrywa nawilżanie w postaci kremów nawilżających oraz nawadnianie od wewnątrz (duża ilość wody niegazowanej). Od drugiego dnia po zabiegu można swobodnie się myć, brać prysznic,
  • dzień 3-4  – z racji, że skóra oczyszcza się od wewnątrz możliwe są pojedyncze białe krostki wypełnione ropą. Absolutnie nic z nimi nie robimy!! Skóra jest tak wrażliwa, że podczas kolejnego mycia krostki same zostaną usunięte z powierzchni skóry,
  • dzień 5 – od dnia zabiegu przez okres minimum 4 tygodni przy każdym wyjściu na zewnątrz stosujemy krem z filtrem SPF min 50+. Jest to jedno z najważniejszych zaleceń pozabiegowych i tyczy się wszystkich zabiegów laserowych.
mkd-team-image
Lek. Olha Melnychuk
Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, neonatolog
mkd-team-image
Lek. Aliaksandr Kuradovets
Lekarz medycyny estetycznej - dermatolog
mkd-team-image
lek. Iwona Kulesza
Lekarz medycyny estetycznej