a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

Redukcja przepukliny tłuszczowej pod oczami

Prestige Medical  >  Usługi  >  Redukcja przepukliny tłuszczowej pod oczami

Worki pod oczami to bardzo częsty problem w medycynie estetycznej. Przeważnie są one następstwem tzw. przepukliny tłuszczowej powieki dolnej.

“Worki” pod oczami to nic innego jak tkanka tłuszczowa, która przesunęła się z oczodołów pod skórę, przez nadmiernie rozciągnięty mięsień oka. Worki tłuszczowe powiek zniekształcają kontur całej twarzy. Nadają jej zmęczony wygląd, a spojrzeniu odbierają wyrazistość. Zwłaszcza u kobiet worki tłuszczowe na powiekach utrudniają wykonanie makijażu i w znacznym stopniu postarzają całą twarz.

Dotychczas trwałe usunięcie przepukliny tłuszczowej możliwe było tylko podczas operacji chirurgicznej, czyli plastyki powiek dolnych, która jest jednak zabiegiem inwazyjnym.

Dla pacjentów poszukujących rozwiązania bez użycia skalpela wprowadziliśmy zabieg  małoinwazyjny, a równie skuteczny. To zabieg wykorzystujący efekt lipolizy iniekcyjnej stosowany dotychczas z powodzeniem do usuwania miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie różnych okolic ciała.

Obszar iniekcji

  • okolice oczu
Zabieg polega na ostrzykiwaniu poduszeczek tłuszczowych powieki dolnej. Podawana w czasie zabiegu substancja wpływa na zgromadzoną tkankę tłuszczową. Dodatkowym efektem terapeutycznym jest poprawa mikrokrążenia w okolicy powieki dolnej.
Peptydowy preparat rewitalizuje skórę, jednocześnie likwidując widoczne nierówności. Zmniejsza oznaki starzenia się skóry, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zbiegu, peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry.

EFEKTY ZABIEGU

Już po jednym zabiegu widoczne jest zmniejszenie poduszeczek tłuszczowych. Dla osiągnięcia pełnej skuteczności konieczne jest  wykonanie 2 zabiegów w odstępie czasowym wynoszących 2 tygodnie.

 

TECHNOLOGIA

Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie i penetrację peptydów.

 

WSKAZANIA

  • Wygładzenie i ujędrnienie skóry
  • Stymulacja procesów regeneracyjnych skóry
  • Odmłodzenie skóry
  • Opóźnienie oznak starzenia się skóry
  • Wygładzenie skóry pod oczami
mkd-team-image