a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Znajdź nas!
 

Dietetyka

Prestige Medical  >  Usługi  >  Dietetyka

KOMPLEKSOWA OPIEKA DIETETYKA
INDYWIDUALNE PROGRAMY ŻYWIENIOWE

Pomożemy Ci zmienić nawyki żywieniowe, byś cieszył się dobrym zdrowiem i wymarzoną sylwetką. Pomagamy osiągnąć wymarzone cele, stawiając na pierwszym miejscu zdrowie.

Nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę, żeby z większą skutecznością pomagać. Najważniejszy jest dla nas holistyczny sposób pracy z pacjentem. Dopiero gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty życia, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni sposób działania.

 

PRAGNIESZ ZMIENIĆ COŚ W SWOIM ŻYCIU? ZACZNIJ OD PRAWIDŁOWO ZBILANSOWANEJ DIETY, WRÓĆ DO FORMY I CIESZ SIĘ ZDROWIEM!

W ramach konsultacji dietetycznej wykonujemy pomiar i analizę składu ciała przy użyciu profesjonalnego analizatora. 
Dzięki takim pomiarom możliwe jest monitorowanie postępów jakie zachodzą w ciele, na skutek zmian wprowadzonych w żywieniu. 

W czasie interpretacji Twojego wyniku analizy składu ciała dowiesz się m.in.: czy posiadasz odpowiednią masę ciała, jak wygląda procentowa zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i składników mineralnych w Twoim ciele, jakie jest  zapotrzebowanie energetyczne, a także czy organizm jest odpowiednio odżywiony i nawodniony.

PRZYKŁADOWE PRZEPISY

CENNIK USŁUG

POZNAJ NASZĄ DIETETYK

mgr Magdalena Gogół – Aninowska jest dyplomowanym specjalistą dietetyki i edukacji żywieniowej (absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW, oraz Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW). 

W latach 2015 – 2017 odbyła staż z dietetyki pediatrycznej w ogólnopolskim programie „Zdrowo Jemy, Zdrowo Rośniemy”. Zajmuje się kompleksową opieką dietetyczną nad rodzinami posiadającymi dzieci z nadmierną masą ciała. Jest specjalistą od zmiany nawyków żywieniowych. Prowadzi również pacjentów indywidualnych oraz pary. Od lutego jest 2022 aktywnym członkiem Akademii Dietetyka Rodzinnego. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z pakietów usług, umożliwia to efektywne wdrożenie zmian oraz utrwalenie zdrowych nawyków.