a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

lek. Marek Murawski

Chirurg plastyczny

O lekarzu

Lek. med. Marek Murawski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 1991 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W latach 1993-1996 pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, był także zatrudniony na Akademii Medycznej, gdzie prowadził zajęcia dla studentów. Zdobyte w trakcie pracy doświadczenie zaowocowało stopniem specjalisty I stopnia chirurgii dziecięcej, zdobytym w 1996 roku pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej.W latach 1997-2007 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie brał udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych dla lekarzy zabiegowych z całej Polski, specjalizujących się w różnych dziedzinach. W roku 2007 pod kierownictwem prof. Józefa Jethona w roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej.

Dr Murawski jest pracownikiem w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie i w Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Zakres usług

Lek. med. Marek Murawski przeprowadza pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. Swoim pacjentom oferuje zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, w tym korekcję odstających uszu, plastykę powiek dolnych i górnych, korekcję nosa oraz lifting twarzy i szyi. U pacjentek, niezadowolonych z kształtu lub rozmiaru swojego biustu przeprowadza podniesienie piersi, plastykę brodawek.  Zajmuje się także chirurgicznym usuwaniem nieestetycznych zmian skórnych oraz usuwaniem blizn.

Zakres usług

Plastyka powiek górnych
Plastyka powiek dolnych
Plastyka powiek górnych i dolnych
Operacyjne powiększenie ust(lip-lift)
Plastyka odstających uszu
Rekonstrukcja płatka ucha
Mastopeksja okołootoczkowa
Mastopeksja z cięciem pionowym
Zmniejszenie otoczek sutkowych
Korekcja wciągniętych brodawek
Tytuł naukowy
Lekarz
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl

Marszałka Józefa Piłsudskiego 120A

Józefów, 05-420 Józefów,