a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Znajdź nas!
Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

 

lek. Marek Murawski

Chirurg plastyczny

O lekarzu

Lek. med. Marek Murawski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 1991 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. W latach 1993-1996 pracował w Katedrze i Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Dziecięcej II Wydziału Lekarskiego, był także zatrudniony na Akademii Medycznej, gdzie prowadził zajęcia dla studentów. Zdobyte w trakcie pracy doświadczenie zaowocowało stopniem specjalisty I stopnia chirurgii dziecięcej, zdobytym w 1996 roku pod kierownictwem prof. Ireny Smólskiej.W latach 1997-2007 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie brał udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych dla lekarzy zabiegowych z całej Polski, specjalizujących się w różnych dziedzinach. W roku 2007 pod kierownictwem prof. Józefa Jethona w roku 2007 uzyskał tytuł specjalisty II stopnia chirurgii plastycznej.

Dr Murawski jest pracownikiem w Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSW w Warszawie i w Oddziale Chirurgii i Ortopedii Dziecięcej Warszawskiego Szpitala dla Dzieci.

Wykonywane zabiegi

Lek. med. Marek Murawski przeprowadza pełen zakres zabiegów chirurgii plastycznej. Swoim pacjentom oferuje zabiegi chirurgiczne w obrębie twarzy, w tym korekcję odstających uszu, plastykę powiek dolnych i górnych, korekcję nosa oraz lifting twarzy i szyi. U pacjentek, niezadowolonych z kształtu lub rozmiaru swojego biustu przeprowadza podniesienie piersi, plastykę brodawek.  Zajmuje się także chirurgicznym usuwaniem nieestetycznych zmian skórnych oraz usuwaniem blizn.

Tytuł naukowy
Lekarz
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl

Marszałka Józefa Piłsudskiego 120A

Józefów, 05-420 Józefów,