a

Komfortowe Centrum Medyczne Prestige Medical oferuje szerokie spektrum usług oraz wyspecjalizowanych lekarzy zdolnych sprostać każdemu wymaganiu.

Zadzwoń do nas!
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl
Marszałka Józefa Piłsdudskiego 120a

Ostatnie wpisy

Pon - Pt 9:00 - 20:00

Sobota 09:00 - 14:00

Józefa Piłsudskiego 120A

05-420 Józefów

Znajdź nas!
 

lek. Anna Ptasiński

Okulista

O lekarzu

Lek. Anna Ptasińska to absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W 2016 roku przystąpiła do egzaminu i uzyskała specjalizację w dziedzinie okulistyki – odbywała ją w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywała w trakcie licznych szkoleń i kursów, uczestniczyła również w stażach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą. Między innymi, uczyła się w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, a także w Japonii, Turcji i na Wyspach Brytyjskich. Dzięki udziałowi w szkoleniach i kongresach zapoznawała się z najnowszymi technikami zabiegowymi z zakresu mikrochirurgii oka, blefaroplastyki (korekcja powiek) oraz medycyny estetycznej.

 

Lek. Anna Ptasiński to wysokiej klasy specjalistka w zakresie precyzyjnych zabiegów chirurgicznych okolic oczu oraz zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej. Charakteryzuje ją wysoka kultura pracy i bardzo profesjonalne podejście do pacjentów. Lek. Anna Ptasiński we współpracy z Prestige Medical wykonuje szereg zaawansowanych zabiegów chirurgicznych okolic oczu, takich jak np. wycięcia gradówek, okuloplastyka – plastyka powiek górnych oraz plastyka powiek dolnych jak również zabiegi medycyny estetycznej takie jak np. ostrzykiwanie zróżnicowanymi preparatami, modelowanie twarzy. Lek. Anna Ptasiński zleca również w Prestige Medical wykonanie wedle potrzeb pacjenta indywidualnie dobranych dla niego kropli do oczu służących do skutecznego leczenia takich schorzeń jak Zespół Suchego Oka czy wspomaganie gojenia oczu po zabiegach laserowych jak również do poprawy ogólnego stanu oczu oraz jakości widzenia pacjenta. Poza pracą interesuje się podróżami.

Tytuł naukowy
Lekarz
Informacje kontaktowe
660 033 099

recepcja.jozefow@prestigemedical.pl

Marszałka Józefa Piłsudskiego 120A

Józefów, 05-420 Józefów,